Pero s kamerou

Pero s kamerou BPR4 je už poměrně solidní špionážní pero, které je možné zakoupit za velmi slušné peníze. Pero s kamerou poslouží právníkům, detektivům, policistům, novinářům i studentům. Pero s kamerou umí dělat fotografie, i natáčet videa. Pero s kamerou BPR4 je vyráběno buď ve 4GB nebo 8GB verzi. Toto špionážní pero je vybaveno kamerou s rozlišením 640x480px. Toto pero s kamerou je možné pořídit od 1500,- do 2000,- Kč.

 

Pero s kamerou a jeho využití

Pero s kamerou má mnoho využití. Můžete s ním nahrávat videa, či pořizovat fotografie. Díky tomu, že kamera ukrytá v peru velice malá a nenápadná, tak se nemusíte bát, že by někdo vaše pero s kamerou odhalil. Propiska s kamerou může posloužit i k tajnému nahrávání zábavných videí.

 

Pero s kamerou a jeho cena

Pero s kamerou se pohybuje v cenové relaci již od zhruba 500,- Kč do 4 000,- Kč. Pera s kamerou s cenou nižší než 1500,- Kč nedoporučujeme vůbec pořizovat, protože jsou většinou téměř nefunkční. Seriózní obchody takovéto pera s kamerou vůbec nenabízí. 

Špičkové pero s kamerou jste schopni pořídit již za cca 2500 - 3000. Pera v takovéto cenové relaci již vyhoví i nejnáročnějším uživatelům

 

Dopřejte si kvalitu

Jak jsme již psali výše, tak za cca 1500,- Kč je možné pořídit obyčejné pero s kamerou, které by již sice mělo spolehlivě fungovat, ale jeho parametry nebudou nejlepší (rozlišení 640x480px, 4GB paměť). Připlatíte-li si ale pouhých 500 - 1000,- Kč můžete si již pořídit špičkový model pera s kamerou (například model SY-124), který nejen že má rozlišení 1280x780px, ale dokáže navíc i zaznamenávat samotný zvuk, a je vybaveno automatickou aktivací pohybem, což je velmi praktická funkce. 


Nejnovější špionážní propiska na trhu

Profesionální špionážní technika

GPS lokátor a vše kolem něj